اسباب بازی حراجی در شیراز موجب دعوای بین دو مادر شد

تأثیر زیست محیطی اسباب بازی حراجی نیز عاملی است که تقاضای فزاینده برای جایگزین ها را توضیح می دهد. اکثریت قریب به اتفاق پلاستیک ها از نفت ساخته می شوند.

یک منبع تجدید ناپذیر، که استخراج و پالایش آن ردپای اکولوژیکی قابل توجهی دارد. از سوی دیگر، بسیاری از اسباب‌بازی‌های پلاستیکی را نمی‌توان بازیافت کرد، چه به این دلیل که از مخلوطی از انواع پلاستیک ساخته شده‌اند.

و چه به این دلیل که از پلاستیک غیرقابل بازیافت ساخته شده‌اند. به همین دلیل است که آنها در ظروف خاکستری پرتاب می شوند و در محل دفن زباله یا زباله سوزها قرار می گیرند.

در بدترین حالت، زباله‌های پلاستیکی به محیط طبیعی سرازیر می‌شوند، جایی که در کوتاه‌مدت تجزیه نمی‌شوند، بلکه به ذرات کوچک (میکروپلاستیک‌های معروف) تکه‌تکه می‌شوند که می‌تواند مشکلات سمیت در اکوسیستم‌ها ایجاد کند و توسط حیوانات بلعیده شود.

اسباب بازی های ساخته شده با مواد طبیعی مانند چوب، پنبه یا چوب پنبه دارای ویژگی های مشترک خاصی هستند که آنها را از اسباب بازی های ساخته شده با مواد مصنوعی مانند پلاستیک متمایز می کند.

اسباب بازی حراجی

برای شروع، آنها منابع تجدیدپذیر هستند و بسیار سریعتر تجزیه می شوند. علاوه بر این، اغلب آنها ساده تر هستند و استفاده از تخیل کاربر را تشویق می کنند.

از سوی دیگر، آنها معمولاً “بی زمان” هستند، آنها از مدها یا سلیقه های گذرا پیروی نمی کنند و می توانند از نسلی به نسل دیگر استفاده شوند یا توسط کودکان دیگر داده و استفاده شوند.

در نهایت، آنهایی که پوشش طبیعی بیشتری دارند، مانند شاخه‌هایی که به بلوک‌های ساختمانی تبدیل شده‌اند، ارتباط مستقیمی با طبیعت به بچه‌ها می‌دهند.

رایج ترین مواد طبیعی در اسباب بازی ها عبارتند از:

مهم است که اسباب بازی های چوبی با محصولات طبیعی درمان شوند

شلاق ماده جوگین های مادام العمر است. چای ماندگاری و مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این، تا زمانی که تحت تأثیر مواد افزودنی یا رنگ های سمی قرار نگیرد، سمی نیست.

چوب ماده اسباب بازی های مادام العمر است. دوام و مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این، تا زمانی که هیچ ماده افزودنی سمی یا رنگی به آن اضافه نشود، سمی نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.