استفاده از لباس بیمارستانی ترک برای درمان بیماران افسرده پیشنهاد شد

برخی از بیماران ممکن است با پوشیدن لباس بیمارستانی ترک احساس راحتی بیشتری کنند. اگر در مورد اینکه لباس بیمارستانی خود چه بپوشید سؤالی دارید، لطفاً از پرستار یا پزشک خود بپرسید.

لباس پوشیدن هویت بیماران را در معرض خطر قرار می دهد و آنها را در معرض آسیب قرار می دهد. به گفته Ersilia M. DeFilippis، بیمارانی که کاتترهای ادراری دارند یا مستعد بی اختیاری هستند، ممکن است از روپوش استفاده کنند.

او ادعا می کند که پوشیدن لباس بیمارستان به جای لباس خواب راحت تر است. عناصر کلیدی عزت، کنترل و احساس آرامش است. لباس غیر بیمارستانی مادرم در روزهای پایانی زندگی او را به راحتی و فردیت می بخشید.

اگر شخصی لباس خود را بپوشد، می تواند عزت نفس خود را تقویت کند و توانایی حفظ تمرکز خود را داشته باشد. نیاز به لباس جدید نیز ظاهر شده است.

ارسیلیا دی فیلیپیس، دکترا، دانشیار پزشکی، دانشگاه کالیفرنیا، ایروین.

لباس بیمارستانی که بیمار می پوشد نشان دهنده چیزی بیش از روپوش اوست. علاوه بر این، او معتقد است که این امکان برای بیماران و اعضای خانواده آنها وجود دارد که لباس خود را به همراه داشته باشند.

این یک عمل کوچک است، اما تاثیر زیادی بر روند بهبودی فیزیکی و عاطفی دارد.

لباس بیمارستانی ترک

یک پرستار یا پزشک ممکن است از شما بخواهد که هر لباس بیمارستانی را که برای معاینه پزشکی عمومی لازم نیست درآورید. اگر در حال انجام آزمایش خون هستید، پرستار ممکن است از شما بخواهد که پیراهن و شلوار خود را بردارید.
اگر تحت یک روش تشخیصی مانند ماموگرافی هستید، ممکن است پرستار یا پزشک شما توصیه کند که فقط سوتین و لباس زیر خود را درآورید.

اگر تحت یک روش تشخیصی مرتبط با پرتو، مانند سی تی اسکن هستید، پزشک یا پرستار به شما توصیه می کند که تمام لباس ها را درآورید.
اگر در حال انجام یک روش تشخیصی بدون تشعشع مانند ماموگرافی هستید، پرستار یا پزشک ممکن است به شما توصیه کند که فقط سوتین و لباس زیر خود را بردارید.
اگر تحت یک روش تشخیصی که شامل تشعشع می شود، مانند سی تی اسکن، پزشک یا پرستار به شما توصیه می کند که تمام لباس ها را بردارید.
قانون کلی این است که هرگز نباید لباس بیمارستانی بپوشید، اما استثناهایی وجود دارد. اگر آزمایش شما شامل تشعشع مانند ماموگرافی نباشد، پرستار یا پزشک ممکن است به شما توصیه کند که فقط سوتین و لباس زیر خود را بردارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.