استفاده از نوره وطن موجب درمان لک های کک و مک شد

نوره وطن حاوی اسید تیوگلیکولیک است که ساختار مو را تغییر داده و از نظر شیمیایی آنها را تجزیه می کند. بنابراین می توان موهای زائد را به سادگی با پاک کردن آن از روی پوست از بین برد.

هنگام استفاده از نوره گران قیمت، مراحل و نکات مهمی وجود دارد:

یک نوره گران قیمت برای از بین بردن موها پس از مخلوط کردن آن با آب استفاده می شود تا خمیری ایجاد شود که روی ناحیه ای که قرار است مو از آن جدا شود قرار می گیرد.

به منظور جلوگیری از سایر روش های دردناک حذف موهای زائد مانند اصلاح یا اپیلاسیون.
شما باید 4-7 دقیقه صبر کنید، سپس یک حوله مرطوب نرم بردارید و آن را به آرامی پاک کنید، ممکن است لازم باشد دو تا سه بار آن را پاک کنید تا به درستی پاک شود.
ناحیه موهای برداشته شده باید به خوبی آبکشی شود و پس از تمیز کردن پودر، می توانید از روغن نارگیل برای مرطوب کردن پوست موهای برداشته شده استفاده کنید.

و از آن در برابر هرگونه سوختگی شیمیایی که ممکن است در اثر استفاده از نوره ایجاد شود محافظت کنید.

نوره
تاثیر استفاده از نوره گران قیمت بر روی نواحی حساس قابل پیش‌بینی نیست و باید از یک نوره گران‌قیمت موهای زائد در ناحیه کوچکی از پوست استفاده شود تا در ابتدا از نظر حساسیت پوستی تست شود و علائمی که ممکن است در اثر آن مشاهده شود. کاربردی.
برای جلوگیری از عوارض جانبی و آسیب هایی که ممکن است در اثر استفاده از آن ایجاد شود، باید تعداد پودرهای گران قیمت حذف موهای زائد را برای هر ناحیه از بدن جستجو کنید.
مضرات استفاده از نوره گران قیمت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

واکنش آلرژیک به هر یک از مواد تشکیل دهنده نوره.
بروز سوختگی شیمیایی پس از استفاده از نوره.
عدم برداشتن کامل موها از ریشه، که ممکن است باعث رشد مو در زیر پوست شود.
رشد مجدد مو در مدت زمان کوتاه حداکثر دو هفته.
هیچ منبع موثقی برای دانستن معانی اعداد نوره غالیا برای رفع موهای زائد وجود ندارد، اما به نظر می رسد اعداد نوره غالیا که در پایین بسته بندی ذکر شده است.

منطقه پیشنهادی برای حذف موهای زائد را نشان می دهد. هنوز تحقیقات بیشتری برای یافتن وجود دارد. معنی اعداد غالیا برای رفع موهای زائد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.