استفاده از چرم اسب در مبلمان اداری عربستان اجباری شد

روغن کاری تخصصی آن به همراه سایر اسرار این شرکت، آن را به وضوح از سایر دباغ ها متمایز می کند.
امروزه می‌توانیم دباغ‌کننده‌های کوردووان را در ایتالیا، انگلیس و ژاپن پیدا کنیم، اما هیچ‌کدام نتوانسته اند ظاهر منظم و بادوام Horween را ارائه دهند. اعتبار آن به حدی است که تنها موردی در صنعت کالاهای چرمی است.

که خود سازنده کفش، نشان خانه چرم‌سازی را در کنار نشان خود نشان می‌دهد. چیزی که هم در کفش، در کیف پول، کمربند و بند ساعت اتفاق می افتد.

چرم اسب توانسته جایگاه ویژه ای در این صنعت پیدا کند.

فقط ژاپنی ها به کیفیت کوردوانی مناسبی رسیده اند، البته فقط در جنبه هایی مانند نرمی و رنگ آمیزی.

تولید Genuine Shell Cordovan از Horween بسیار محدود است و این خانه می داند که چگونه از شهرت خود مراقبت کند، زیرا این محصول را به کسانی که توانایی مالی آن را دارند نمی فروشد، بلکه به کسانی که می توانند با آن کار کنند و آن را بیشتر کنند می فروشد.

مقدار. به همین دلیل است که آنها فقط به برخی از تولیدکنندگان تب در آمریکای شمالی مانند Neet Products، Arizona Archery Enterprises یا Tomorrow Archery Resources می فروشند.

چرم اسبچرم اسب

همچنین صنعتگران برجسته و خانه های کفش با اعتبار شناخته شده است.

در حال حاضر سنت دباغی کوردو به برخی از مناطق اروپا، آمریکا و ژاپن محدود شده است و در همه موارد تولید بسیار محدود است و بنابراین محصول همیشه به قیمت بالایی می رسد

کوردوان، بر خلاف سایر پوست ها، به سمت یک انتها بیشتر از سمت دیگر کشیده نمی شود، این امر استفاده از آن را در آرایش آن برای ساخت زبانه های تیراندازی با کمان تسهیل می کند.

علاوه بر مقاومت فوق‌العاده آن در برابر آب باران، بارزترین ویژگی آن ظاهر تقریباً صفر چین و چروک دردناک در چین‌ها است که در اثر کشش سیم کمان ایجاد می‌شود.

این باعث می شود که برچسب های انگشتی بیشتر و بیشتر با کاربر خود سازگار شوند و سازگاری و کیفیت انتشار را افزایش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.