بروزترین مدلهای تلویزیون

در حالی که افزایش رزولوشن قیمت هر گرم جیوه قرمز ممکن است مشکل بزرگی نباشد، HDR یک مشکل است. بر خلاف 4K، که شما واقعاً می‌توانید آن را فقط از نزدیک درک کنید، دامنه دینامیکی بالا تفاوتی فوری در کیفیت تصویر از هر فاصله ایجاد می‌کند. لکه های روشن روشن ترند، لکه های تیره تیره ترند، و تفاوت های ظریف بیشتری در نواحی خاکستری وجود دارد. طیف رنگی گسترده یا WCG مرتبط است که منجر به رنگ‌های عمیق‌تر و واقعی‌تر می‌شود. به طور کلی وقتی مردم به “HDR” اشاره می کنند، هر دو HDR و WCG را شامل می شوند.

یک عکس تلویزیون جیوه دار با قابلیت HDR که محتوای HDR را پخش می‌کند، می‌تواند طیف وسیع‌تری از روشنایی و رنگ‌ها را نسبت به تلویزیون‌ها بازتولید کند و به شما نقاط برجسته‌تر، قرمز و آبی عمیق‌تر و سبزهای پر جنب و جوش‌تر را ارائه دهد. HDR می تواند پیشرفت بزرگی نسبت به تلویزیون فعلی شما باشد.

اما همه سگ های نگهبانی یکسان ساخته نمی شوند. هیچ استاندارد عملکردی حداقلی برای تبلیغات پشتیبانی اولیه HDR وجود ندارد، بنابراین برخی از تولیدکنندگان تلویزیون وقتی تلویزیون های خود را “HDR” می نامند، حقیقت را کمی خم می کنند. پشتیبانی از HDR به سادگی به این معنی است که یک تلویزیون قادر به درک ابرداده HDR است، یعنی می تواند بگوید که بخشی از صفحه نمایش قرار است بسیار روشن باشد، مثلاً، یا سبز پر جنب و جوش تر باشد. اما این بدان معنا نیست که صفحه نمایش خود از نظر فیزیکی قادر به روشنایی بیشتر یا نمایش آن سبز پر جنب و جوش است. در نتیجه، برخی از سایت آراد برندینگ ممکن است تصویری را نمایش دهند که هیچ تفاوتی با تصویر غیر HDR، محدوده دینامیکی استاندارد (SDR) ندارد.

  • منابع:
  1. TV Buying Guide
  • تبلیغات:
  1. نارنگی از سیستم گوارشی سالم پشتیبانی می کند.
  2. خرید دریل شارژی هیلتی مدل SFC22-A
  3. کتاب خوب چه کتابی است؟
  4. سینک با دوربین عکاسی و دفترچه خاطرات در ظرفشویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.