درب ضد سرقت خارجی و راز هایی درباره مواد تولید کننده آن برای کیفیت بالاتر درب

چوب پلاست درب ضد سرقت خارجی ون نوعی کامپوزیت است که از ترکیب الیاف ریز، ضایعات چوب، پی وی سی و مواد افزودنی خاص ساخته می شود. رشته های این مواد به صورت خمیر مذاب است که به صورت پروفیل های مختلف اکسترود می شود. این محصول به دو گروه Indoor و Outdoor تقسیم می شود.
لولاها و چهارچوب ها و چهارچوب های درب یکپارچه و اکسترود شده و استحکام بسیار بالاتری نسبت به درب های چوبی، روکش چوبی، ام دی اف و … دارند. بهترین گزینه برای استفاده های خاص و شلوغ مراکز آموزشی و بیمارستان ها هستند. مهمترین ویژگی محصول تخته سه لا ضد آب بودن و قابلیت شستشوی واقعی آن است.
بدیهی است که هر یک از مواد یا متریال های فوق قابلیت های متفاوتی به محصول مورد نظر ما در اینجا خواهد داد، درب، قاب، پایه. در صنعت درب سازی نیز می توان از ترکیب این مواد استفاده کرد، به عنوان مثال درب ها را می توان چوبی ساخت.

یا mdf بسازید و سپس روی آن را با روکش pvc بپوشانید تا محصولی ارزان و ضدآب تولید کنید، اما مشکل این روش ها زمانی ظاهر می شود که روکش درب خراب شود. در چنین مواقعی درب کاملاً آسیب دیده و دیگر ضد آب نخواهد بود.

درب

معرفی انواع درب های ساختمانی
در صنعت ساختمان با توجه به شرایط و هزینه های مورد نظر از مصالح مختلفی استفاده می شود. این مصالح در انواع درب اتاق، درب بیمارستان، درب هتل، درب سرویس بهداشتی، درب واحد و … می تواند متفاوت باشد.البته در ساخت برخی از درب ها از ترکیب مواد مختلف استفاده خواهد شد. در زیر به شرح مختصری از این مواد می پردازیم:
این محصول از مخلوط ضایعات و محصولات کشاورزی با رزین، چسب، فرمالدئید و سایر مواد افزودنی تحت فشار و حرارت تولید می شود. چگالی آن حدود 650-800 کیلوگرم بر متر مکعب است. ام دی اف را می توان پس از تولید روکش کرد.

روکش ملامینه رایج ترین نوع روکش ام دی اف است که در آن فرآیند کاغذ تزئینی آغشته به رزین تحت فشار و حرارت به تخته چسبانده می شود.
ضخامت ها 4-8-10-16-18- 20 …. بر حسب میلی متر در بازار عرضه می شود. سایر پوشش ها عبارتند از: CPL، HPL، روکش، روکش مهندسی شده، TecoFoil، Finish Foil و. . .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.