زنش سنگ مرمریت دهبید شیراز را به عنوان مهریه ی خود پیشنهاد داد

گاهی اوقات، شما می توانید آنها را در رنگ های تیره تر نزدیک به آبی یا زرد پیدا کنید که به موجب آن مواد معدنی گروه سرپانتین در بیشتر قسمت های داخلی سنگ مرمر وجود دارد.
در عوض، رنگ انواع سنگ مرمریت دهبید شیراز به دلیل وجود یا عدم وجود ناخالصی های معدنی مانند آهک، اکسیدهای آهن، خاک رس یا ماسه است. فرآیند تبلور مجدد که این ناخالصی ها نیز در طی فرآیندهای دگرگونی متحمل می شوند منجر به تشکیل رگه های رنگی معمولی مرمر می شود.

به طور کلی، این سنگ ها توسط فرآیندهای دگرگونی منطقه ای تشکیل می شوند که به لطف دما و فشار بالا، تمایل به افزایش دانه کریستلا دارند و ظاهر ساکاروئید معمولی را به مرمر می دهند.

در میان انواع مختلف سنگ مرمر، در ابتدا فقط از چیچیچه سفید استفاده می شد که دقیقاً به دلیل عدم وجود ناخالصی در داخل آن خالص و بی نقص در نظر گرفته می شد.

سنگ مرمریت دهبید شیراز

با این حال، در دوران مدرن و معاصر، همه انواع سنگ‌های مرمر مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته‌اند (حتی آنهایی که دارای عجیب‌ترین ویژگی‌های رنگی هستند)، که هر کدام نمادی از چشم‌انداز متفاوتی از جذابیت و ظرافت در نظر گرفته می‌شوند.

و دقیقاً ظرافت سنگ مرمر است که آن را به یکی از تکراری ترین و تقلبی ترین مواد برای تجمل بخشیدن به اشیا و سطوح تبدیل می کند.

در بازار می‌توان مواد زیادی با جلوه‌های مرمر پیدا کرد: در میان رایج‌ترین جلوه‌های مرمر بدون شک سنگ مرمر سفید کلاسیک با رگه‌ها و رگه‌های مشخص به سمت خاکستری وجود دارد. در میان مواد پرطرفدار در سال‌های اخیر، نمی‌توان ظروف سنگی چینی را که در انواع و رنگ‌های بسیاری از جمله چوب، سنگ و آخرین اما نه کم‌اهمیت سنگ چینی با جلوه مرمر ساخته می‌شوند، در نظر نگرفت.

علاوه بر ظروف سنگی چینی با اثر مرمر، نمونه‌های دیگری از سنگ مرمر مصنوعی مانند برخی از پوشش‌های مبلمان یا پوشش‌های دیوار تا رزین برای کف‌های مرمر مصنوعی وجود دارد.

مفهوم واضح است: سنگ مرمر، حتی اگر مصنوعی باشد، بلافاصله با ایده تجمل، اعتبار، ظرافت و وقار همراه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.