زنی با الیاف پلی استر خام در حیاط خانه ی خود خودکشی کرد

به راحتی می توان الیاف پلی استر خام را با مواد دیگر مخلوط کرد. در نتیجه اتحادیه های نساجی به دست می آید که کیفیت نهایی محصول را افزایش می دهد و آنها را به پوشاک نساجی بسیار مفید و کاربردی تبدیل می کند.
ظرفیت بازیابی و تنفس عالی. این ماده را در قالب پارچه، تور یا بوم خواهید یافت، کشش یا جمع نمی شود. آنها در بیشتر موارد بادوام ترین، مقاوم ترین و نرم ترین بافت ها هستند.

به همین ترتیب، منسوجات پلی استر دارای خواص دفع آب و رطوبت هستند. بنابراین قارچ ها، کپک ها و حتی باکتری ها و بوی بد را دفع می کنند.
چیزهای ارزان هزینه تولید پایینی را به دست می آورد. به عبارت دیگر، برای همه کسانی که می خواهند پول کمی سرمایه گذاری کنند، محصولی بسیار جذاب است، بدون اینکه از بالاترین کیفیت چشم پوشی کنند.

الیاف پلی استر خام

الیاف پلی استر خام چیست؟ از سوی دیگر، برخی از بهترین معایب شناخته شده آن عبارتند از:

جذب کم. بنابراین، اگر می خواهید نوعی مایع را بسته بندی کنید، ترجیحاً از ماده ای غیر از پلی استر استفاده کنید
بار الکترواستاتیکی بالا مهمتر از همه، در لباس های پلی استر، زیرا آنها بار زیادی از الکتریسیته ساکن دارند
مشکل در رنگرزی یا تغییر رنگ. در واقع، رنگ های محلول در آب برای سفید کردن منسوجات پلی استر کار نمی کنند. برای تغییر رنگ باید از رنگ های مخصوص استفاده کنید
الیاف پلی استر خام برای چه مواردی استفاده می شود؟
همانطور که قبلاً توضیح دادیم، پلی استر کاربردهای مختلفی در بخش صنعت، بخش پوشاک و در ساخت بسته بندی دارد. استفاده از آن جهانی شده است و در زمینه های بسیار متنوع استفاده می شود.

بخش خرده فروشی مواد غذایی اغلب از پلی استر به شکل مش لوله ای محافظ برای بسته بندی قطعات میوه و سبزیجات استفاده می کند. به عنوان مثال، یافتن پرتقال و نارنگی در تورهای پهن معمول است.

همچنین کوچکترین توری برای تکه های میوه های نرم مانند انبه یا آووکادو استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.