زنی با پوشیدن ست حوله کنزو اضافه وزن خود را از بین برد

حوله های کاغذی را می توان به صورت بسته بندی شده مانند دستمال کاغذی در ورقه های تا شده جداگانه یافت.

حوله  یک تکه کاغذ است که می توان آن را یک بار به عنوان حوله استفاده کرد و سپس دور انداخت. رول حوله کاغذی سوراخ دار معمولاً روی میله ای کمی بلندتر از عرض رول یا یک نوع چوب لباسی جایگزین که دارای بریدگی هایی در طرفین است.

ست حوله کنزو حوله ای است که در فشار بالا فشرده می شود و می تواند حجم خود را به یک استوانه 2×1 سانتی متر کاهش دهد. دستمال‌ها شکل اصلی خود را بازیابی می‌کنند (32×25 سانتی‌متر کشیده شده) و وقتی با مایع مرطوب می‌شوند.

تمام خواص خود را حفظ می‌کنند. با چگالی تا 50 گرم بر متر مربع، در قالب 2 سانتی متر قطر × 1 سانتی متر ارتفاع. بافت آن بسیار شبیه به پنبه است، محصول 100% زیست تخریب پذیر و کاملا قابل بازیافت است.

آرایشگران از حوله های بخارپز برای آماده کردن پوست برای اصلاح استفاده می کنند.

ست حوله کنزو
برای نشستن به پشت خم شوید و دراز بکشید، از تماس مستقیم با زمین، صخره، صندلی و غیره خودداری کنید. این می تواند به دلایل بهداشت و راحتی و در سونا یا مکان های دیگری باشد که برهنه بودن معمول است.
در کشورهای آسیایی از حوله (کوچکتر از حوله دستی  معمولاً مربعی) به عنوان دستمال استفاده می شود.

هر 25 ماه مه، “روز حوله” جشن گرفته می شود. این ادای احترامی است به طرفداران داگلاس آدامز، نویسنده و فیلمنامه نویس انگلیسی، نویسنده سریال «راهنمای هیچیکر به کهکشان» که به طرز استادانه ای علمی تخیلی و طنز را با هم ترکیب می کند.

این ادای احترام به آدامز با حمل حوله ای بر روی شانه های او انجام می شود، ویژگی بارز کار او، که در آن او اطمینان می دهد که هر مسافر کهکشانی باید یک حوله را حمل کند. این بزرگداشت برای اولین بار در 11 می 2001، درست دو هفته پس از مرگ نویسنده برگزار شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.