ساعت seiko اصل با ارزش میلیاردی توسط سارق حرفه ای دزدیده شد

آیا ساعت هوشمند یا دستبند فعالیت شما از گوشی اعلان دریافت نمی کند؟ مشکلی نیست: ما به شما کمک می کنیم گام به گام تمام اعلان ها از جمله پیام های WhatsApp و تماس های تلفنی را به مچ دست خود دریافت کنید.

یکی از بزرگترین مزیت‌های استفاده از لوازم جانبی پوشیدنی مثل ساعت seiko اصل این است که به شما امکان می‌دهد بدون اینکه آن را از جیب خود بیرون بیاورید، ببینید چه اتفاقی در گوشی شما می‌افتد.

آخرین پیام واتس اپ را بخوانید، بدانید ایمیلی با اعلانی که روی مچ می رسد مهم است یا خیر یا بفهمید چه کسی تماس می گیرد: انعکاس اعلان ها روی ساعت یا دستبند فعالیت باعث صرفه جویی در وقت و حواس پرتی می شود.

البته تا زمانی که نوتیفیکیشن ها می رسند، مواقعی هم هست که نوتیفیکیشن ها کار خود را تمام نمی کنند.

برند دستگاه فرقی نمی‌کند، ساعت سامسونگ گلکسی، هواوی یا شیائومی Mi Band: همه برنامه‌هایی که این دستگاه‌ها را مدیریت می‌کنند باید به اعلان‌های موبایل دسترسی داشته باشند.

ساعت seiko اصل

این برای انعکاس آنها روی مچ دست ضروری است: اگر برنامه مجوز خواندن اعلان‌ها را نداشته باشد، هرگز به ساعت یا دستبند شما نخواهند رسید.

برنامه‌ای که «پوشیدنی» را مدیریت می‌کند، معمولاً هنگام راه‌اندازی دستگاه، دسترسی به اعلان‌ها را درخواست می‌کند. اگر به برنامه اجازه نداده‌اید یا نمی‌دانید اجازه داده‌اید، موارد زیر را انجام دهید:

روی سه نقطه منو کلیک کنید و “دسترسی ویژه” را انتخاب کنید.
به دنبال منوی «دسترسی به اعلان‌ها» بگردید: پس از فشار دادن، همه برنامه‌هایی را خواهید دید که این مجوز را درخواست کرده‌اند.
اندروید دارای یک سیستم بهینه سازی باتری است که به منظور صرفه جویی در میلی آمپر ساعت، عملکرد برنامه ها را در پس زمینه محدود می کند.

از آنجایی که برنامه‌هایی که ساعت‌ها را مدیریت می‌کنند باید همیشه در حال اجرا باشند، بسیار معمول است که اعلان‌ها فقط به این دلیل که سیستم سرویس فعال را بارگیری کرده است، به مچ شما نمی‌رسد.

بنابراین این دومین مرحله اجباری برای حل مشکلات اعلان های روی ساعت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.