سرامیک زیر پارکتی از انفجار خانه در تهران جلوگیری کرد

در بازار انواع سرامیک زیر پارکتی با کاربردهای مختلف وجود دارد. برای اینکه بدانید بسته به نوع فضا و ویژگی های طرح چگونه مناسب ترین را انتخاب کنید، راهنمایی می کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

در این مقاله در مورد پوشش های داخلی و خارجی که می توانید در این متریال بسازید صحبت خواهیم کرد. همچنین اینکه کدامیک برای کف و دیوار بهترین هستند و چه روندهایی در حال تحمیل هستند.

چگونه سرامیک زیر پارکتی را به درستی انتخاب کنیم؟

یکی از مواردی که در انتخاب هر یک از انواع سرامیک زیر پارکتی باید به آن توجه کنید، ترازوی PEI (موسسه مینای چینی) است. این اندازه گیری نوع ترافیکی است که فضاها دریافت خواهند کرد.

طبقه بندی PEI که مقاومت سایشی سرامیک زیر پارکتی ها را نشان می دهد:

سرامیک زیر پارکتی

سرامیک زیر پارکتی بسیار سبک عمدتاً در فضاهای داخلی که دسترسی مستقیم از بیرون ندارند مثلاً اتاق ها استفاده می شود.

سرامیک ترافیک سبک. سرامیک های حمام و آشپزخانه در این طبقه بندی قرار می گیرند.

سرامیک متوسط. آنها برای فضاهایی با دسترسی بیرونی مانند راهروها، اتاق ها و پاسیوهای سرپوشیده ایده آل هستند. سرامیک برای آشپزخانه نیز گنجانده شده است.

سرامیک با ترانزیت بالا این نوع سرامیک ها هم برای فضاهای داخلی و هم برای فضای بیرونی طراحی شده اند. در اینجا تراس ها و ادارات گنجانده شده است.

سرامیک زیر پارکتی بسیار بالا سرامیک های مجتمع های مسکونی، مدارس، مراکز خرید و فرودگاه ها در این دسته قرار می گیرند. به همین ترتیب، برای مناطق کاری که شامل جابجایی مواد شیمیایی است.

کاشی هایی که برای کف طراحی می شوند اغلب ضخیم هستند و سطح ناهمواری دارند تا آسیب های ناشی از اصطکاک را کاهش دهند.

انواع سرامیک زیر پارکتی برای کف که وجود دارد بر اساس سطح تخلخل متمایز می شود. هر چه تخلخل بیشتر باشد، جذب آب بیشتری خواهد داشت و در نتیجه خطر پارگی بیشتر می شود. اما هرچه سطح پایین تر باشد، ضد آب تر خواهند بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.