شامپو بدن شکلاتی اوه دلیل جدایی دو زوج میانسال در جنوب شد

اخیراً، فهرست جذابی از مواد تشکیل دهنده به شامپوها اضافه شده است، از ضد آفتاب های شیمیایی گرفته تا ویتامین هایی مانند پانتنول، پرو ویتامین ها، مواد گیاهی مانند روغن درخت چای و حتی آبجو.

زمان تماس شامپو بدن شکلاتی اوه با پوست و مو بسیار کوتاه است که نمی توان با وجود ادعاهای خلاف آن، انتظار مزایای بالینی قابل توجهی داشت.

این افزودنی ها عمدتاً برای تمایز یک شامپو از شامپوی دیگر از نظر ادعاهای بازاریابی کار می کنند.

شامپوی دارویی برای افراد مبتلا به مشکلات پوست سر مانند درماتیت سبورئیک، پسوریازیس، عفونت های باکتریایی یا قارچی استفاده می شود.

علاوه بر پاک کننده های معمولی، آنها حاوی عوامل فعالی مانند مشتقات تار، کورتیکواستروئیدها، اسید سالیسیلیک، گوگرد، سولفید سلنیوم، کمپلکس پلی وینیل پیرولیدون-ید، فنل های کلردار یا پیریتیون روی هستند.

شامپو بدن

این مقاله شامپو دو در یک (که معمولاً به عنوان “2 در 1” شناخته می شود) که حاوی سیلیکون به شکل دایمتیکون به عنوان حالت دهنده و شوینده های ملایم مانند سولفات های لورث یا شوینده های کاتیونی هستند که کف نسبتا خوبی تولید می کنند.

بنابراین، پس از شامپو، سبوم با سیلیکون جایگزین می شود تا موها براق، نرم و بدون الکتریسیته ساکن شوند.

شامپوهای حرفه ای برای افراد معمولی نیستند، بلکه برای استفاده از آرایشگران حرفه ای و متخصص آرایش هستند.

آنها یا قبل از یک روش برش یا یک ظاهر طراحی شده یا قبل و بعد از یک فرآیند شیمیایی مانند سفید کردن و رنگرزی یا فرآیند رنگ آمیزی استفاده می شوند.

به طور خلاصه، این شامپوها دارای موادی به شکل های بسیار غلیظ یا شوینده های آنیونی یا کاتیونی خاص هستند که اثرات خشن مواد شیمیایی روی ساقه مو را خنثی می کند یا باقیمانده مواد شیمیایی اعمال شده برای رسیدن به مدل یا رنگ موی خاص را از بین می برد.

آنها نباید برای مراقبت روزانه از مو استفاده شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.