صابون تی سی سی سیوند در زمستان موجب می شود خشکی پوست شما درمان بشود

شستن با صابون تی سی سی سیوند  به برداشتن کثیفی، روغن و میکروب‌ها از جمله موارد بیماری‌زا از روی پوست کمک می‌کند تا بتوان آنها را از روی دست‌ها شست.

شستشوی صابون همچنین تحریک پوست را کاهش می‌دهد. از آنجایی که دست‌ها در صورت شستشو در سطل آب ایستاده آلوده به استفاده قبلی، ممکن است دوباره آلوده شوند، باید از آب تمیز شیر استفاده شود.

با استفاده از شیر آب پس از شستشوی دست، این عمل منجر به افزایش استفاده از آب و دستمال کاغذی می شود و هیچ مطالعه ای مبنی بر بهبود سلامتی انجام نشده است.

بنابراین، بسیاری از کشورها و بسیاری از سازمان‌های جهانی این توصیه را اتخاذ کرده‌اند که شستن دست‌ها با صابون حدود 20 ثانیه طول می‌کشد (برخی 20 تا 30 ثانیه اضافی برای خشک کردن توصیه می‌کنند).

صابون تی سی سی سیوند

راهنمای گام به گام شستن دست ها با صابون.
چرا شستن دست نماد خارجی مشارکت عمومی خصوصی جهانی برای شستشوی دست.

سازمان بهداشت جهانی. دستورالعمل‌های بهداشت در مراقبت‌های بهداشتی: نماد pdf خلاصه[PDF – 64 صفحه] نماد خارجی (راهنماهای بهداشت در مراقبت‌های بهداشتی. سازمان بهداشت جهانی).
دست ها را زیر آب جاری تمیز به خوبی بشویید.

آنها را با یک حوله تمیز یا در هوای آزاد خشک کنید.
چرا؟ میکروب ها را می توان راحت تر با دست های خیس منتقل کرد. بنابراین، دست ها باید پس از شستشو با صابون خشک شوند. 15، 19 با این حال، بهترین راه برای خشک کردن دست ها نامشخص است، زیرا مطالعات کمی در مورد خشک کردن دست وجود دارد و نتایج این مطالعات سازگار نیستند.

علاوه بر این، اکثر این مطالعات غلظت کلی میکروب ها را روی دست ها (نه فقط میکروب های بیماری زا) با استفاده از روش های مختلف خشک کردن مقایسه می کنند. نشان داده نشده است که آیا حذف میکروب ها از دست ها با سلامتی بهتر همراه است یا خیر.

16 با این حال، مطالعات نشان می دهد که استفاده از حوله تمیز یا خشک شدن دست ها در هوا بهترین است.18، 20، 21.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.