فرش ماشینی ضد پا درد است

بسیاری از ما این سوال را مطرح می کنیم که فرش ماشینی یزد بهتر است دستباف باشد یا ماشینی؟ برای پاسخ به این سوال، اگر بخواهیم صریح پاسخ دهیم، باید بگوییم; بستگی به این دارد که کدام یک از معیارهای بالا برای شما مهمتر است. بسته به اولویت شما، مشخص می شود که فرش دستباف کودک برای شما بهتر است یا ماشینی. برای درک بهتر چند مثال می زنیم:

اگر سلامت کودکان برای شما مهمتر از هر چیز دیگری است، قطعا گلیم فرش ماشینی گزینه بهتری برای شما نسبت به ماشین است. فرش های دستباف به دلیل استفاده از الیاف طبیعی در بافت خود هیچ حساسیتی برای نوزاد ایجاد نمی کنند، به خصوص اگر نوزاد شما نوزاد است و تازه شروع به چهار دست و پا راه رفتن کرده است. الیاف مصنوعی به کار رفته در آن ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود.

همچنین فرش ماشینی پشمی به دلیل داشتن الیاف طبیعی دارای حداقل پرز هستند. پر کردن فرش می تواند برای کودکان خردسال خطرناک باشد، زیرا هم حساسیت زا است و هم ممکن است در حین بازی به طور تصادفی وارد دهان کودک ما شود و مشکلاتی ایجاد کند.

پشم، پنبه و ابریشم الیاف اصلی مورد استفاده در فرش سدباف هستند که همگی دارای لطافت و لطافت و فوق العاده ای هستند و ممکن است هنگام خرید فرش ماشینی ایرانی ابتدا فکر کنید که نرمی آنها بسیار بالاست اما در دراز مدت زمان نرم شدن فرش ماشینی کاهش و فرش دستباف افزایش می یابد.

  • منابع:
  1. Is handmade baby carpet better or machine-made
  • تبلیغات: 
  1. مزایای استفاده از کیک
  2. توت یک گیاه پر استقبال در درنیا
  3. توت خوشمره ترین میوه دنیا
  4. کیک یک ماده غذایی اعجاب انگیز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.