فروش چای سبز کیلویی کره ای در چین باعث هرج و مرج در کشور شد

نوشیدن چای سبز کیلویی به طور منظم به نظر می رسد

مرتبط با سلامتی بهتر با این حال، مشخص نیست که آیا خود چای علت آن است و اگر چنین است، چگونه جادوی خود را عمل می کند. این مطالعات تلاش می‌کنند این احتمال را که افرادی که چای می‌نوشند به سادگی سبک زندگی سالم‌تری داشته باشند را رد کنند، اما مطمئن شدن از آن دشوار است.

با این حال، به نظر می‌رسد که چای خود هیچ اثر مضری ندارد، به جز مواردی که در صورت مصرف بیش از حد دم‌نوش کافئین دار، دچار عصبانیت می‌شوند. این کاملاً با یک سبک زندگی سالم برای قلب سازگار است.

بنابراین اگر چای می نوشید، آن را ادامه دهید، اما این عادت را به خود نگیرید که فکر می کنید تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

اگرچه چای سبز دارای غلظت بالایی از پلی فنول ها است، اما لبه آن کمی تلخ است. اگر به چای سیاه عادت داشته باشید، ممکن است دم کردن چای سبز ضعیف تر را خوش طعم تر بدانید.

اما هر کاری که انجام می دهید، از نوشیدنی های چای شیرین شده با شکر فرآوری شده و معجون های چای دوری کنید.

چایچای

این محصولات ممکن است سرشار از کالری اضافی باشند و مصرف بیشتر از نوشیدنی‌های گهگاهی چای شیرین، شما را در مسیر اشتباه قرار می‌دهد. سان می‌گوید: «اگر مصرف چای سبز فوایدی برای سلامتی داشته باشد، احتمالاً با افزودن شکر کاملاً جبران می‌شود.

جرعه سالم برای معتادان جاوا نیز

قهوه حاوی ترکیب پیچیده ای از مواد شیمیایی با اثرات بیولوژیکی شناخته شده است.

مانند چای، آنتیو مواد اکسیدان و ضدالتهابی به نام پلی فنول ها ممکن است مزایای ظاهری قهوه را برای سلامتی ایجاد کنند.

مطالعات حیوانی نشان می دهد پلی فنل کلروژنیک اسید که در قهوه به وفور یافت می شود، می تواند خطر ابتلا به دیابت را کاهش دهد.

تحقیقات اخیر 36 مطالعه را با بیش از 1.2 میلیون نفر جمع آوری کرد و نشان داد افرادی که سه تا پنج فنجان قهوه در روز می نوشند کمترین خطر حملات قلبی و سکته را داشتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.