مردی با روغن موتور قایق موتور ماشین خود را سرویس کرد

آب، نمک، گوگرد… این روغن موتور قایق از پس همه چیز بر می آیند.

در این وبلاگ قبلا در مورد روان کننده های اتومبیل، کامیون و ماشین آلات سنگین و حتی تراکتور صحبت کرده ایم. همچنین برای موتور سیکلت. به طور خلاصه: ما به شما در مورد روغن تقریباً برای هر وسیله نقلیه ای با موتور و چرخ توضیح داده ایم.

خوب، معلوم می شود که عرضه روان کننده های موتور به همین جا ختم نمی شود.

در واقع حتی برای خودروهایی که چرخ ندارند نیز روغن وجود دارد. دقیق! درست حدس زدید: ما در مورد روان کننده های قایق صحبت می کنیم، محصولاتی که در محیط های بسیار سخت کار می کنند و ویژگی های خاص خود را دارند.

همانطور که قبلاً از وسایل نقلیه زمینی می دانید، روان کننده ها می توانند با محیط های کاری موتور متفاوت روبرو شوند. به عنوان مثال، آنها می توانند سرعت کار، بارهای روی خودرو یا شرایط محیطی که در آن حرکت می کند (گرد و غبار، دماهای بالا و پایین…) را تغییر دهند.

در مورد قایق ها، نوع روغنی که باید استفاده شود به نوع قایق یا استفاده از آن بستگی دارد.

روغن موتور

به همین دلیل، در مورد کشتی‌های ساحلی و قایق‌های بادبانی یا قایق‌های بادبانی با اندازه معین، معمولاً موتورهایی که از وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون تولید می‌شوند، یافت می‌شوند.

با این حال، در کشتی‌هایی مانند قایق‌های تفریحی کوچک یا قایق‌ها، حتی می‌توانیم موتور خودروها را پیدا کنیم. این یک چیز خیلی عادی نیست، اما افراد بسیار خوش دستی وجود دارند.

از سوی دیگر، وقتی از قایق های اعماق دریا صحبت می کنیم، قایق هایی که زمان زیادی را در مناطق ماهیگیری می گذرانند، موتورهای دو یا چهار زمانه را می یابیم که بسیار بزرگتر از قایق های ساحلی هستند.

فکر کنید که در برخی از پیستون ها می توانید اتاق نشیمن خود را در خانه قرار دهید.

به این ترتیب بسته به موتور و نوع کار انجام شده بر روی هر شناور، شرایط کاری متفاوتی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.