ممنوعیت فروش ساعت صفحه سیاه موجب اعتراض فروشندگان بازار موبایل شد

شما می توانید میزان آبی که هر بار می نوشید را بر حسب اونس یا میلی لیتر تشخیص دهید و بر این اساس میزان مصرف آب را سفارشی می کند.

همه این یادآوری‌ها را می‌توان بر روی ساعت صفحه سیاه خود دریافت کرد و حتی می‌توانید پیشرفت خود را ببینید و بدون دست زدن به گوشی خود، کاپ‌ها را ویرایش کنید.

اگر می‌خواهید استفاده از تلفن خود را متوقف کنید و به پادکست‌ها در ساعت اندرویدی خود گوش دهید، NavCasts بهترین برنامه است. نیازی به انتقال پادکست از گوشی به ساعتتان نیست.

با NavCasts می‌توانید پادکست‌ها را مستقیماً روی ساعت صفحه سیاه دانلود یا پخش کنید.

می‌تواند پادکست‌ها را در هنگام شارژ شدن ساعت دانلود کند و همچنین اشتراک‌ها را از سایر برنامه‌های پادکست وارد کند.

پخش کننده پادکست نیز عالی است و به شما امکان می دهد با سرعت های متغیر بازی کنید و لیست های پخش را مدیریت کنید. با این حال، برنامه رایگان نیست. برای دانلود برنامه باید 0.99 دلار بپردازید.

ساعت صفحه سیاه

با استفاده از Wi-Fi Manager for Wear OS، اتصال Wi-Fi ساعت خود را به طور کامل مدیریت کنید. می توانید شبکه های اطراف را جستجو کنید، حتی به شبکه های جدید متصل شوید و رمزهای عبور را مستقیماً از ساعت صفحه سیاه خود وارد کنید.

بخش جزئیات اتصال سرعت، کانال، آدرس IP، فرکانس و قدرت سیگنال را نشان می دهد.

برای توانایی اتصال به نقاط دسترسی عمومی وای فای و استفاده از آدرس IP ثابت، می توانید به حرفه ای ارتقا دهید. همچنین می توانید کارهای اساسی دیگر مانند قطع اتصال از شبکه، فراموش کردن شبکه، خاموش کردن Wi-Fi و غیره را انجام دهید.

چه پوست حساسی داشته باشید و چه نیاز دارید برای مدت طولانی زیر نور آفتاب بمانید، لازم نیست نگران آفتاب سوختگی با شاخص UV باشید. بسته به نوع پوست شما، زمان استفاده از ضد آفتاب و میزان قرار گرفتن در معرض نور خورشید را به شما می گوید.

این شاخص روزانه UV هر مکان و همچنین پیش‌بینی ۶ ساعته شاخص UV را برای برنامه‌ریزی به شما نشان می‌دهد.

همچنین زمانی که بیش از حد در معرض نور خورشید قرار می گیرید و ممکن است دچار آفتاب سوختگی شوید، زنگ هشدار مفیدی وجود دارد. همه این ویژگی‌ها به طور کامل روی ساعت صفحه سیاه کار می‌کنند و نیازی به حذف گوشی نخواهید داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.