هودی بره ای دخترانه که توانست وزن یک خانوم را در یک ساعت کم کند

پلاور کلاهدار؟ در واقع هودی چیست؟ هودی ها ژاکت های کلاه دار فوق العاده راحت هستند که در تمام طول سال پوشیده می شوند – در تابستان به عنوان ژاکت، در زمستان به عنوان ژاکت زیر ژاکت.

بسیاری از طرفداران کلکسیون کاملی از هودی بره ای دخترانه در رنگ های مختلف در خانه دارند تا لباس مورد علاقه خود را به صورت روزانه بپوشند.
چرا به هودی حتی هودی می گویند؟
اصطلاح انگلیسی هودی برای این لباس، که در آلمانی به عنوان ژاکت کلاه دار نیز شناخته می شود، از هود گرفته شده است در انگلیسی به آن هود می گویند.

این لباس به خودی خود به عنوان “سوئیشرت کلاهدار” نیز شناخته می شود. گاهی اوقات هودی نیز به اشتباه “هودی” نوشته می شود.
نسل مورد علاقه: چرا هودی اینقدر محبوب است؟
هودی که مدتها به عنوان “یونیفرم” برای نوجوانان مرد در نظر گرفته می شد، اکنون تمام نسل ها را تسخیر کرده است. مزایای هودی واضح است: دارای برش پهن و بسیار راحت است.

هودی بره ای دخترانه

سوساد را می توان به عنوان ژاکت روی تی شرت یا پیراهن آستین بلند نیز پوشید. اگر برای شما خیلی گرم شد، آن را بردارید!
بسیاری نیز هودی را در خارج از منزل به عنوان جایگزینی راحت برای ژاکت می پوشند.

سپس هود نیز عملکرد واقعی خود را به بهترین نحو انجام می دهد، زیرا هنگام بارندگی یا باد قوی از سر مانند کلاه محافظت می کند.

هودی در حال حاضر در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف موجود است: از هودی ساده و قابل تطبیق در خاکستری یا مشکی تا هودی دهم با تصاویر چاپ شده.

هودی‌هایی با نقش یک دانشگاه بزرگ یا هودی‌هایی با حروف، به عنوان مثال. ب. از گروه های راک و متال یا بازی های رایانه ای.
هودی ها چه مدت در اطراف هستند؟

در واقع، می توان گفت که هودی قبلاً در قرون وسطی وجود داشته است. این نام از لباس راهبان در صومعه های کاتولیک الهام گرفته شده است: در آنجا راهبان جامه هایی با کلاه می پوشیدند که سرهای تراشیده شده آنها را در باد و هوا گرم می کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.