پارچه اسپان باند بیمارستانی + قیمت ارزان

اخیراً نوع جدیدی از الاستومر ساخته شده است که وقتی در پارچه یکبار مصرف بیمارستانی گنجانده می شود، ادعا می شود که مزایای قابل توجهی نسبت به محصولات معمولی دارد.

هنگامی که رول ملحفه بیمارستانی کشیده می شود، کشش درون آن در ابتدا به روشی مشابه با مواد معمولی افزایش می یابد. سپس تغییرات برگشت پذیر در ساختار شیمیایی پلیمر الاستومری رخ می دهد که در نتیجه، گسترش بیشتر باند با کشش اضافی نسبتاً کمی حاصل می شود. این منجر به کاهش قابل توجهی در شیب منحنی گسترش بار می شود.

باندها بر اساس سطح کارایی آنها به جای ساخت آنها انتخاب می شوند. پارچه ابریشم بافته یا بافتنی هستند و به گونه ای طراحی می شوند که سطوح فشاری تعیین شده توسط استاندارد مبتنی بر عملکرد را فراهم کنند.

در آرایش لباس های تحت فشار، نسبت های مختلف پارچه های الاستیک با خواص گسترش دو محوره باید در نظر گرفته شود. منسوجات با تغییرات جالب توجه در بازار، روز به روز بیشتر به محصولات میان رشته ای با فناوری پیشرفته تبدیل می شوند. با افزایش همپوشانی بانداژ، فشار وارده افزایش می یابد.

با کاهش عرض باند، فشار اعمال شده توسط باند به دلیل کاهش مساحت افزایش می یابد. فشرده سازی بین سیستم های لباس یکبار مصرف بیمار و الاستومری به تفاوت ها از نظر سهولت / روش استفاده، ایمنی بیمار، اثربخشی و هزینه اشاره دارد.

  • منابع:
  1. An overview of bandages
  • تبلیغات: 
  1. تعمیرات دستگاه روغن گیری با عمل کرد بهتر
  2. بهترین موتور پمپ آب ایرانی
  3. تاریخچه زیره و از کجا به دست می آید.
  4. تاثیر رنگ لباس بر درمان افسردگی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.