پارچه رومبلی کتان موجب خشک شدن دریاچه ارومیه شد

انواع رنگ هایی که می توانیم بین پارچه ها برای روکش مبل انتخاب کنیم.
بعد از فکر کردن به پارچه رومبلی کتان که می خواهیم استفاده کنیم، باید روی رنگ و البته انتخاب پارچه صاف یا طرح دار تمرکز کنیم.

مبل عنصری است که باید با سبک تزئینی ما سازگار شود. رنگ های خنثی در هر سبکی قرار می گیرند و در آزمون زمان مقاومت می کنند.

بوم‌های همیشه تازه، که مقاومت پنبه‌ای با پارچه ضخیم‌تر را به ما می‌دهند و علاوه بر چروک نشدن، در برابر سایش و ساییدگی، به‌ویژه در فضای باز، تا زمانی که با الیاف مصنوعی مقاوم در برابر آفتاب ساخته شده‌اند، مقاومت می‌کنند.

از پارچه های طبیعی یا ترکیبی از هر دو  پنبه و پلی استر  که نرمی پنبه و مقاومت بیشتر پلی استر را فراهم می کند.

اگرچه گاهی اوقات روی پارچه‌های ساده و خنثی تمرکز می‌کنیم و آن‌ها را با کوسن‌هایی با رنگ‌ها یا طرح‌های مختلف ترکیب می‌کنیم، اما گاهی می‌توانیم کمی جسورتر باشیم و به دنبال پارچه‌ای با نتیجه جذاب‌تر و اصیل‌تر باشیم که حس شخصیتی به ما می‌دهد.

پارچه رومبلی کتان

رنگ های تیره در اتاق های بزرگ و روشن بهتر است، رنگ های خنثی مانند خاکی و خاکستری برای فضاهای تا حدودی کوچکتر. گزینه دیگر این است که سایه پودری را انتخاب کنید که رنگی است، اما نه چندان شدید.

اگر قصد ما از انتخاب پارچه طرح دار است، برای روکش مبل، ترجیحاً از الگوها یا ژاکاردهایی با طرح های درشت روی مبل های بزرگ و مینیمال یا با پارچه های طرح هندسی روی مبل های کوچکتر استفاده کنیم.

به طور خلاصه، فکر کنید، اگر راه راه ها، گل ها ساده با الگوهای دیگر ترکیب شوند، چه پارچه ای را می خواهیم انتخاب کنیم؟

در وب‌سایت Deco & You، طیف‌های زیادی از پارچه‌ها برای روکش کردن مبل‌های شما، با مجموعه‌های دیدنی از طراحان بزرگ، با انواع سبک‌های موجود و طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، و همچنین یکی از کیفیت‌های عالی، داریم.

و البته، ما می توانیم هنگام انتخاب آن پارچه خاص به شما توصیه کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.