پالتو زنانه هاکوپیان در تبریز از مرگ یک زن در کوهستان جلوگیری کرد

چه دما چند درجه کاهش یابد یا 10 درجه، هیچ چیز مانند یک پالتو زنانه هاکوپیان برای گرم و راحت نگه داشتن شما وجود ندارد.

هوای سرد زمستان می تواند بیرون رفتن و فعال بودن را به یک چالش تبدیل کند. اما زمستان همچنین می تواند فرصت خوبی برای نشان دادن استایل خود در عین گرم و تناسب اندام باشد.

این صرف نظر از اینکه برای دویدن در هوای سرد لباس می پوشید یا فقط به دنبال پالتو زمستانی مناسب برای استفاده روزمره هستید، صدق می کند.

ما پشم گوسفند، پالتو های زمستانی و پارک های زمستانی داریم که به شما کمک می کند همه چیز را از نسیم خنک گرفته تا دمای انجماد طی کنید.

در اینجا می توانید دریابید که چگونه پالتو زمستانی عالی را انتخاب کنید تا زمانی که به باشگاه می روید ظاهری زیبا داشته باشید و بهترین احساس را داشته باشید.

پالتو زنانه هاکوپیان

اکثر لباس‌های بیرونی با عایق یا عایق مصنوعی پر می‌شوند.

عایق پایین از پرهای نرم داخلی اردک ها و غازها می آید. گرمای یک پالتو پایین بر حسب ظرفیت پر کردن اندازه گیری می شود که معمولاً از 300 تا 900 متغیر است.

ظرفیت پر کردن بالاتر نشان دهنده قدرت پرکنندگی و راندمان عایق بالاتر است، اما به تنهایی نشان دهنده میزان گرم بودن آن نیست. حجم پر کردن نیز مهم است.

یک پالتو با قدرت پرکنندگی بالا و ظرفیت پرکنندگی 600 می تواند به اندازه یک پالتو قابل بسته بندی با ظرفیت پرکن 800 گرم باشد.
مزایای داون: داون فوق العاده سبک است و به طور موثر گرمای بدن را در داخل نگه می دارد.
معایب داون: داون وقتی در اثر باران یا برف خیس می شود گرمای خود را از دست می دهد و مدت زیادی طول می کشد تا خشک شود.
عایق مصنوعی از نخ‌های پلی استری ساخته شده است که در اندازه‌های مختلف چرخیده شده‌اند و برای ایجاد حفره‌های هوا که شما را گرم نگه می‌دارند، درست مانند پایین، در هم تنیده شده‌اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.