کشمش نرخ روز در اهواز که موجب شناسایی یک قاتل فرانسوی شد

کشمش نرخ روز همچنین منبع فلاونوئیدها از جمله میریستین با خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است. مطالعات علمی نشان می دهد که میریستین ممکن است در برابر بیماری آلزایمر محافظت کند.

کشمش به دلیل داشتن مقدار زیادی فروکتوز، اسیدهای آلی (اسید تارتاریک، مالیک، سینامیک) و پکتین به دلیل خواص ملین ملایم خود برجسته است، موادی که به پاکسازی روده و تشکیل مدفوع حجیم کمک می کنند.

غذایی مناسب برای مبتلایان به یبوست، هم به دلیل طعم مطبوع و هم به دلیل اثرات ملایمش.

فیبر موجود در کشمش دارای اثر پری بیوتیک است، ترکیب فلور روده را بهبود می بخشد، اسید لیتوکولیک و دئوکسیلیتوکولیک را کاهش می دهد، بنابراین به پیشگیری از سرطان روده بزرگ کمک می کند.

غذای خوب برای چشم
کشمش حاوی مواد مغذی گیاهی بسیار مناسب برای محافظت از سلامت چشم است. در این میان محتوای آن در کاروتن، ویتامین E، لوتئین، روتین، رسوراترول و زآگزانتین برجسته است.

کشمش نرخ روز

خواص آنتی اکسیدانی آن از چشم ها در برابر آسیب های ناشی از اکسیداسیون محافظت می کند، گردش خون و تغذیه مویرگ های بینایی را بهبود می بخشد.

کشمش در مواقعی که مشکلاتی مانند خستگی چشم، شب کوری، گلوکوم و آب مروارید وجود دارد، غذای بسیار مناسبی است. افزودن کشمش به دستور العمل ها، خوردن آن برای دسر یا میان وعده چند بار در هفته به جلوگیری از آسیب چشم کمک می کند.

رمینرال برای استخوان ها
میوه خشک یک ماده غذایی معدنی است که حاوی مقادیر مناسبی از کلسیم، منیزیم و عناصر کمیاب مانند بور است که مواد مغذی مهمی برای تشکیل استخوان هستند.

اگرچه بور هنوز کمی شناخته شده است، اما افراد بیشتری در مورد این ماده معدنی به عنوان یکی دیگر از عوامل محافظتی در برابر پوکی استخوان و برای سلامت مفاصل صحبت می کنند.

این خواص در دوران بارداری و شیردهی که نیاز به کلسیم و مواد معدنی افزایش می یابد بسیار مناسب است. افراد مبتلا به آرتروز و آرتروز علاوه بر خواص ضد التهابی و ضد درد می توانند از اثرات معدنی مجدد آن نیز بهره مند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.