کیک خامه ای نیم کیلویی بخورید و دیگر نگران اضافه وزن خود نباشید

یک کیک خامه ای نیم کیلویی چند کالری دارد. به دلیل علاقه آنها به سلامتی و کالری های مفید برای آنها و بدنشان، بنابراین پاسخ این سوال را از طریق خطوط زیر روشن کرده ایم که یک تکه کیک چقدر کالری دارد.

کالری اندازه گیری انرژی مورد نیاز بدن از طریق غذاها و نوشیدنی هایی است که باید در طول روز مصرف کنید، بدن نیز به مقدار مشخصی کالری نیاز دارد، اگر از محدوده طبیعی فراتر رود منجر به انرژی می شود.

اگر کمتر از حد طبیعی باشد منجر به چاقی و سایر بیماری ها در بدن می شود و این کالری ها از طریق ورزش، خواب، ضربان قلب و فعالیت های عادی روزانه سوزانده می شوند.

بنابراین، هر فردی باید بداند که بدنش به چه مقدار کالری نیاز دارد تا بیمار نشود و می‌توانید مقاله چند کالری در یک کیک را از طریق وب در دو دقیقه بخورید.

کیک خامه ای نیم کیلویی

حتما تا به حال در این مورد فکر کرده اید، کیک یکی از بهترین دسرهای غربی است که خیلی ها آن را دوست دارند، اما کالری بالایی دارد و با توجه به نوع و مواد تشکیل دهنده آن متفاوت است، اما چربی زیادی هم دارد، پس باید آن را کم کرد.
همچنین باید از یک رژیم غذایی سالم پیروی کرد تا وزن اضافه نشود، به عنوان مثال، یک تکه کیک شکلاتی حدود 50 گرم وزن دارد، کالری آن حدود 235 کالری، چربی  10.5 گرم، چربی اشباع  15٪ است و این چیزی است که نشان دهنده آن است.

مقدار روزانه چربی اشباع، کلسترول: 27 میلی لیتر، کربوهیدرات: 34.9 گرم، که 1.8 گرم فیبر، سدیم: 214 میلی لیتر، پتاسیم 128 گرم، پروتئین: 2.6 گرم.

مثال دیگر یک تکه کیک وانیلی حدود 60 گرمی است که حاوی 240 کالری است.

علاوه بر این، انواع بریوش تزیین شده با خامه بین 175 تا 270 کالری دارد، اما مواد تزیینی متفاوت است و با کاهش مواد تزئینی و آماده سازی، کاهش مواد به مواد دیگر با قیمت کمتر، می توان کالری آن را کاهش داد، به عنوان مثال:

خامه شکلاتی را می توان با خامه سفید جایگزین کرد، زیرا خامه شکلاتی حاوی 84 کالری و خامه سفید حاوی 75 کالری است، نیمی از چربی یا کره را نیز می توان با خامه فرم گرفته و همچنین سس سیب یا موز له شده برای کالری کمتر جایگزین کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.